19.04.2020r. Niedziela Miłosierdzia

Ogłoszenia Parafii Św. Michała Archanioła w Jeżowie Sudeckim:

1. Codziennie kościół jest otwarty od godz. 17.00. Jest możliwość prywatnej adoracji i modlitwy. Jest również okazja do spowiedzi świętej.
  2. Wszystkie spotkania są odwołane.

Msze Św.

• w tygodniu bez zmian o godz. 17.50
  • w niedzielę jak dotąd o godz. 8.00,10.00,12.00 i 17.00.

Od przyszłej niedzieli Msze Św. z Kościoła Św. Michała będą przeniesione do Kościoła Św. Stanisława.

Powodem przeniesienia są przepisy, które obecnie pozwalają na uczestniczenie we Mszy Św. jednej osobie na każde 15 metrów kwadratowych kościoła. Kościół Św. Stanisława jest większy i we Mszy Św. w Kościele Parafialnym może uczestniczyć większa liczba osób.

Jest prośba, aby osoby chore, podziębione nie uczestniczyły w spotkaniach z innymi osobami oraz nie przychodziły do Kościoła.