III NIEDZIELA Wielkanocna 26.04.2020

1.         Codziennie kościół jest otwarty od godz. 17:00. Jest możliwość prywatnej adoracji i modlitwy. Jest również okazja do spowiedzi świętej.

2.         Wszystkie spotkania są odwołane.

Msze Św. ·

w tygodniu bez zmian o godz. 17:50.

w niedzielę jak dotąd o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 17.00.

Od obecnej niedzieli Msze Św. z Kościoła Św. Michała będą przeniesione do Kościoła Św. Stanisława.

Powodem przeniesienia są przepisy, które obecnie pozwalają na uczestniczenie we Mszy Św. jednej osobie na każde 15 metrów kwadratowych kościoła. Kościół Św. Stanisława jest większy i we Mszy Św. w Kościele Parafialnym może uczestniczyć większa liczba osób. Jest prośba, aby osoby chore, podziębione nie uczestniczyły w spotkaniach z innymi osobami oraz nie przychodziły do Kościoła.

3.         W tym tygodniu:

I piątek:

adoracja od godz. 17:00,

Litania do NSPJ i Msza Św. 17:30

Okazja do spowiedzi od godz. 17:00.

I sobota:

adoracja od godz. 17:00,

różaniec i Litania do Matki Bożej i Msza Św. 17:15

4.         Odwiedziny chorych z powodu epidemii są odwołane. Jeżeli zajdzie potrzeba to proszę dać znać i tylko w przypadku wyższej konieczności odwiedzę chorych.

5.         Zmiana tajemnic różańca w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:00, ale zapraszam szczególnie Zelatorów Róż Żywego Różańca.

6.         3 maja –  Msza Św. w intencji Ojczyzny o godz. 10:00.

7.         Najświeższe informacje z parafii na stronie www:

Zachęcam do śledzenia strony, ponieważ czasy są niespokojne, z dnia na dzień zmieniają się zarządzenia i przepisy.