VI Niedziela Wielkanocna

1.  Codziennie kościół jest otwarty od godz. 17:00. Jest możliwość prywatnej adoracji i modlitwy. Jest również okazja do spowiedzi świętej.

2.     Do nabycia są gazety : „Gość niedzielny” jak również „Niedziela”.

3.      Rozpoczął się miesiąc maj i nabożeństwo do Matki Bożej o godz. 17.30, po nim Msza św. Zapraszam codziennie na naszą modlitwę majówkę i zawierzajmy nasze sprawy a zwłaszcza troski Matce Bożej.

4. Msze Św. ·      w tygodniu bez zmian o godz. 17:50.     

w niedzielę jak dotąd o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 17.00.

Od 3 maja 2020r. Msze Św. z Kościoła Św. Michała będą przeniesione do Kościoła Św. Stanisława.

Powodem przeniesienia są przepisy, które obecnie pozwalają na uczestniczenie we Mszy Św. jednej osobie na każde 10 metrów kwadratowych kościoła. Kościół Św. Stanisława jest większy i we Mszy Św. w Kościele Parafialnym może uczestniczyć większa liczba osób. Jest prośba, aby osoby chore, podziębione nie uczestniczyły w spotkaniach z innymi osobami oraz nie przychodziły do Kościoła.

Przed wejściami do kościoła jest nagłośnienie, można więc uczestniczyć we Mszy św. na placu na zewnątrz kościoła.

5.    Pielgrzymka do Armenii planowana na wrzesień 2020 roku została odwołana. Pozostałe wyjazdy i pielgrzymki są zawieszone, do wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej. Myślę jednak że będzie bezpiecznej gdy będziemy je odwoływać, ale jeszcze ostateczne decyzje nie zapadły.

6.     Najświeższe informacje z parafii na stronie www:

https://parafia-jezow.pl

Zachęcam do śledzenia strony, ponieważ czasy są niespokojne, z dnia na dzień zmieniają się zarządzenia i przepisy